Értékesítési támogató munkatárs

Mi vagyunk a Supp.li gasztro startup és keressük azt az új csapattagot, aki kiemelt ügyféllel való hosszú távú partnerség fenntartásáért és fejlesztéséért felel, folyamatosan javasolva a céljaiknak megfelelő megoldásokat és terveket.

Feladatok:

  • Kiemelt ügyféllel való kapcsolattartás
  • Új termékek bevezetésében való részvétel, termékbelistázás
  • Az értékesítési vezetővel való szoros együttműködés, értékesítési tervek megvalósítása, a vállalat üzleti stratégiájával összhangban.
  • Promóciók tervezése és kivitelezése
  • Árazási stratégia és kondíciók kézben tartása
  • Az értékesítési vezető részére asszisztencia biztosítása, napi munkájának operatív, ügyviteli és adminisztratív támogatása

Elvárásaink:

  • Jó kommunikáció e-mailben és telefonon is, merj hívásokat indítani
  • Nyitott, pozitív hozzáállás
  • Szeresd a pörgős munkát és tudd is kezelni a változásokat
  • Office csomag ismerete
  • Önálló munkavégzés
  • Angol nyelv - C1 szint

Amit mi adunk:

  • Változatos munka
  • Személyes és szakmai fejlődés
  • Home office lehetősége
  • Csapatépítő programok
  • Fiatalos vidám csapat

Munkavégzés helye: Budapest VIII. kerület

Ha úgy gondolod, hogy szívesen kipróbálnád magad nálunk és tetszik a
leírás, akkor nincs más dolgod mint elküldeni a fényképes önéletrajzodat a
contact@supp.li címre!